JXTC Political - шаблон joomla Окна

Birlik Olmanın Tek Yolu Buradan Geçer...

Kendi değerlerimize sahip çıkmak, geleceğe yeni bir başlangıç yapmak, yeniden yeni bir medeniyete kapı açmak için,
Türk, Övün, Çalış, Güven!

Genel Başkan Hurşit Yiğit'in 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı

Değerli Yurttaşlarım,

 

Her millette olduğu gibi Türk devletlerinde de önemli bayramlar vardır. Bu bayramlar içerisinde Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün bizlere armağan ettiği 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı da bunlardan biridir. 

 

Önemli olduğu kadar medeniyete de ışık tutan bir devrim olmuştur. Bu devrime bazı mahluklar ve emperyalist güçler hala kabul etmeseler de hiç bir zaman onların güçsüzlüğüne güçlü diyecek kadar fikirlerimizden şaşmadık. Biz Ulu Önderimizin bu güne kadar fikirleriyle büyüdük ve bu konuda hala çalışmalarımız devam etmektedir. Hiç bir yalaka toplum aklından çıkarmamalıdır ki bizlerden sonra bu dünyaya yetiştirdiğimiz bütün Türk evlatları her daim Türk atalarının izinden gideceklerdir. Türkiye Cumhuriyetini ilelebet muhafaza ve müdafaa etmek yalnızca Türk milletinin görevi ve namusudur. Bu devletin yönetimini ve geleceğine de sahip çıkmak Türk gençlerinin her zaman görevi olacaktır. 

 

Tarih boyunca Türk topraklarının sınırları belli olmuş ve bu hiç bir zaman değişmeyecektir. Bu anlamda sınırlarımıza bakarsak tek bir kelimeyle emperyalizmi birlik olduğumuz an biteceğine de şüphe yoktur. Her milli bayramımız gibi bu bayramda Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün büyük bir eseridir. 

 

Türkiye Cumhuriyeti Devleti olarak en önemli ve şanlı bayramlarımızdan olan 29 Ekim Cumhuriyet bayramınız kutlu ve daim olsun.

 

...Türk Birliği Partisi Genel Başkanı Hurşit YİĞİT...

Author: tbpsuperuseradmin Filed Under:
Haberler Gösterim: 4869

Tarih Kitabı

Göktürk Tarihi

Kitap, Türklerin kurduğu Göktürk İmparatorluğunu bir ciltte anlatmıştır.

SATIN AL >>

Vatan Bölünemez,

Bütündür!

Türkiye Cumhuriyeti Devleti, bir Türk devleti olarak geçmiş ve geleceği birbirine bağlayan dünyadaki en güçlü devletlerdendir.  

DEVAMI >>

Türk

Birliği

Dünyada en büyük nüfus dağılımına sahip Türklerin neredeyse anavatanı olmayan tek toprak yoktur. Geçmişteki gibi geleceğin de en büyük topraklarına sahip bir hanlık kurulacağı çok açıktır.

DEVAMI >>

Türk Birliği Partisi ©2012-2014 Türk Birliği Gençliği tarafından Tüm Hakları Saklıdır.