JXTC Political - шаблон joomla Окна

Birlik Olmanın Tek Yolu Buradan Geçer...

Kendi değerlerimize sahip çıkmak, geleceğe yeni bir başlangıç yapmak, yeniden yeni bir medeniyete kapı açmak için,
Türk, Övün, Çalış, Güven!

Genel Başkan Hurşit Yiğit'in !0 Kasım Mesajı

Ulu Önder,

 

Işık oluşunun 76. yılında Türk dünyasına büyük armağan olan o güzel medeniyet fikirlerini hala aklımızda ve yüreğimizde taşımaktayız.

 

Bizleri bugüne kadar ayakta tutan kurduğun cumhuriyet ile sonunda dediklerinin gün gibi olacağına biz belki inanmadık ama yine sen haklı çıktın. Sen hep haklıydın ve hep kazandın. Aslında dünya belkide sadece senin fikirlerinin gerçek medeniyet olduğunu anlasa da biz başka açıdan bakıyoruz. Sen yanımızda değilken bile haklı olmaya devam ediyorsun. Sen yine kazanıyorsun ve fikirlerinle hep kazanacaksın Ulu Önderim. 

 

Her Türk medeniyetinin bir lideri olmuş ve sen bize gelen medeniyeti son beşerin de ışıktan da öteye bizleri götüren tek lidersin. Göklere, yeryüzüne ve kainata hakim olan Yaradan tarafından Türklere gönderilen ışığını, her daim yaşamımızda bir enerji kaynağı olarak tutmaya devam edeceğiz. Sen yine haklı çıkacaksın. Belki yine sen kazanacaksın ama biz de kazanıp senin fikirlerinle Türk milletinin yükselmesi için çalışıp başaracağız. 

 

Öyle bir döngü içerisinde işleyen tarihimiz var ki kaybettiklerimiz de olsa kazandıklarımız da, bizlere sözünü ettiğin her hitabe de senin yokluğunu yaşayacağımız çok açıktır. Sen bu evrende var olan Türk milletinin son fikir adamı ve komutanıydın ve fikirlerimizde en iyi yönetim şekli ile gönüllerimizde en iyi ordu olarak yaşamaya devam edeceksin.

 

Nurlar içinde uyu...

 

...Türk Birliği Partisi Genel Başkanı Hurşit YİĞİT...

Author: tbpsuperuseradmin Filed Under:
Haberler Gösterim: 4023

Tarih Kitabı

Göktürk Tarihi

Kitap, Türklerin kurduğu Göktürk İmparatorluğunu bir ciltte anlatmıştır.

SATIN AL >>

Vatan Bölünemez,

Bütündür!

Türkiye Cumhuriyeti Devleti, bir Türk devleti olarak geçmiş ve geleceği birbirine bağlayan dünyadaki en güçlü devletlerdendir.  

DEVAMI >>

Türk

Birliği

Dünyada en büyük nüfus dağılımına sahip Türklerin neredeyse anavatanı olmayan tek toprak yoktur. Geçmişteki gibi geleceğin de en büyük topraklarına sahip bir hanlık kurulacağı çok açıktır.

DEVAMI >>

Türk Birliği Partisi ©2012-2014 Türk Birliği Gençliği tarafından Tüm Hakları Saklıdır.