JXTC Political - шаблон joomla Окна

Birlik Olmanın Tek Yolu Buradan Geçer...

Kendi değerlerimize sahip çıkmak, geleceğe yeni bir başlangıç yapmak, yeniden yeni bir medeniyete kapı açmak için,
Türk, Övün, Çalış, Güven!

TBP Genel başkanından 12 Mart İstiklal Marşı Mesajı

 

 

Değerlirk milleti,


Öyle bir nesilki her anı tarih kokan, her geleneği insanlık yaratan bir nesil. Dünyada eşi benzeri bilinmeyen atasına düşkün ve en güçlü, en zeki milletine yazılan bir destan. Bugün 12 Mart İstiklal Marşımızın kabul günü. Değerli insan Mehmet Akif Ersoy'un bizlere gerçek vatan diliyle yazılmış en açıklayıcı bir eser.

Unutmayın, dünyada tek bir millet yoktur ki bu kadar şiir, bu kadar destan bu kadar vatan aşkı yazılsın. Ama bizler kimseye hizmet edecek bir millet değiliz. Hiç bir zaman olmadık ve olmayacağız da. Türk milletini sonsuza kadar huzur, güven ve rahat biçimde yaşatan onun daim olan birliği olacaktır.

Mehmet Akif Ersoy'u paha biçilmez eseriyle bugün bir kez daha anıyoruz. Allah Türk milletine bir daha böyle bir eser yazdırmasın.

...Türk Birliği Partisi Genel Başkanı Hurşit YİĞİT..

Tarih Kitabı

Göktürk Tarihi

Kitap, Türklerin kurduğu Göktürk İmparatorluğunu bir ciltte anlatmıştır.

SATIN AL >>

Vatan Bölünemez,

Bütündür!

Türkiye Cumhuriyeti Devleti, bir Türk devleti olarak geçmiş ve geleceği birbirine bağlayan dünyadaki en güçlü devletlerdendir.  

DEVAMI >>

Türk

Birliği

Dünyada en büyük nüfus dağılımına sahip Türklerin neredeyse anavatanı olmayan tek toprak yoktur. Geçmişteki gibi geleceğin de en büyük topraklarına sahip bir hanlık kurulacağı çok açıktır.

DEVAMI >>

Türk Birliği Partisi ©2012-2014 Türk Birliği Gençliği tarafından Tüm Hakları Saklıdır.