JXTC Political - шаблон joomla Окна

Birlik Olmanın Tek Yolu Buradan Geçer...

Kendi değerlerimize sahip çıkmak, geleceğe yeni bir başlangıç yapmak, yeniden yeni bir medeniyete kapı açmak için,
Türk, Övün, Çalış, Güven!

Genel Başkan'dan Çanakkale Zaferi Mesajı

Değerli Türk milleti,

Dünya kendi tarihiyle övünürken biz Türklerin hiç bir vatan sevgisine ve aşkına değişilmeyecek tarihi vardır. Bu son acı ama gerçek, cesaret isteyen ama gurur verici tarih olayı Çanakkale zaferinden başka birisi değildir.

Milletimizin o asil evlatları, sadece bir kaç gece içinde paha biçilmez cennet vatanını koruyacak diye kendi canlarını feda etmişlerdir. 'Ben size savaşmayı değil, ölmeyi emrediyorum ' diyen Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk, tarihin en büyük sözünü söylemiş ve Türklerin bir kez daha nasıl yok edilemeyeceğinin ispatını göstermiştir.

18 mart Çanakkale zaferi içerisinde canları feda eden genç askerlere Allah'tan rahmet diliyorum. Atalarımız bu ülkede, bizler kimsenin himayesi altına girip kölesi olmayalım diye canlarına kıymışlardır. Bizler onları sonsuza dek yaşatmak ve toprağımıza sahip çıkmak ile görevliyiz.

Türkiye Cumhuriyeti'nin 18 Mart Çanakkale zaferi tüm milletimize kutlu olsun.

...Türk Birliği Partisi Genel Başkanı Hurşit YİĞİT..

Tarih Kitabı

Göktürk Tarihi

Kitap, Türklerin kurduğu Göktürk İmparatorluğunu bir ciltte anlatmıştır.

SATIN AL >>

Vatan Bölünemez,

Bütündür!

Türkiye Cumhuriyeti Devleti, bir Türk devleti olarak geçmiş ve geleceği birbirine bağlayan dünyadaki en güçlü devletlerdendir.  

DEVAMI >>

Türk

Birliği

Dünyada en büyük nüfus dağılımına sahip Türklerin neredeyse anavatanı olmayan tek toprak yoktur. Geçmişteki gibi geleceğin de en büyük topraklarına sahip bir hanlık kurulacağı çok açıktır.

DEVAMI >>

Türk Birliği Partisi ©2012-2014 Türk Birliği Gençliği tarafından Tüm Hakları Saklıdır.